Darujme Facebook

Přijďte si v prosinci nakoupit na Pidibazar Vol. 3

23.10.2019

Je to tady! Chystáme už třetí bazar dětského oblečení, hraček a potřeb. A pozor, máme pro vás i nové kousky a tak se u nás můžete v pohodě připravit na Vánoce.

Akce se bude konat 7. prosince mezi 10. a 15. hodinou ve Vzletné na Praze 7. Moc děkujeme Kláře a Nadie, že své krásné prostory daly k dispozici našemu Pidibazaru!

Výtěžek z bazaru se do poslední koruny využije na pořízení transportního resuscitačního lůžka, které pomáhá zachraňovat životy a zdraví nedonošených novorozenců. Více o lůžku se dozvíte na stránkách Darujeme, kde můžete také rovnou na pořízení přispět. To kdyby se vám třeba nepodařilo na bazar dorazit.

Aktuální informace k chystanému bazaru budeme průběžně přidávat do události na našem facebookovém profilu.

Jak na pidibazar?

Adresa Vzletné je: Milady Horákové 56, Praha 7 (1. patro nad Erhartovou cukrárnou). Do patra jede výtah, nicméně kočárky je lepší nechat v přízemí u výtahu.

- Vzletná je blízko Letenského náměstí. Nejlepší je to tedy tramvají do zastávky stejného jména a pak už je to jen cca 200m ulicí Milady Horákové směrem dolů

- autem to jde taky, jen upozorňujeme, že na Praze 7 jsou modré zóny. Placená parkovací místa jsou přímo na Miladě Horákové před Vzletnou. Když tam nenajdete místo, určitě se to povede v okolí Zemědělského či Technického muzea.

Těšíme se na vás!


Návrat zpět