Darujme Facebook

Kdo jsme


Lucie Svobodová

Ahoj, jsem Lucka. Mám moc ráda filmy, knihy, dobré jídlo, plavání, cestování, veselé lidi, smích a živou hudbu. Ze všeho nejradši mám ale svou rodinu. Kromě báječného muže mám 2 skvělé děti. Přému a Madlenku. Za Přemkův život vděčím právě apolinářské neonatologii. Než se děti narodily, pracovala jsem v malé, milé IT firmě (Egoli s.r.o.), které moc a moc děkuji za tyto webové stránky. Ty jsme s děvčaty začali tvořit proto, abychom svůj vděk ztělesnily. Snad se nám to, s Vaší pomocí, podaří :)


Michaela Štěpánková

Já jsem Míša. Miluju cestování a všechny možné sporty. Moc mne těší, že obojí jde skloubit i s dvěma dětmi. Samozřejmě už to není tak snadné jako dřív, ale o to víc si takových chvilek člověk váží. Mateřství je fajn a já jsem moc ráda, že smím být maminka dvou rarášků. V obou případech patří velké díky Apolináři, i když nedonošeňátko je nakonec jen jedno z nich. Kéž bych v budoucnu mohla být vděčná všem úžasným lékařům a sestřičkám i za dalšího člena rodiny (jen by se mohl narodit hezky v termínu). Z pracovního hlediska řeším finanční management dotací, momentálně však více z domova než z kanceláře.


Magda Chvalinová

Já jsem Magda, patnáct let mě živila komunikace a teď se mé síly 24 hodin denně upínají k živení mého malého nežravce jménem Tobiáš. Než se mi ten čertík narodil, považovala jsem předčasný porod za pouhý údaj v kalendáři. Velký omyl! My tu velkou bitvu naštěstí vyhráli a já už teď vím, kolik energie, slz a trápení vypiplání předčasňátka stojí. 65 dnů společné hospitalizace bylo těžkých a já jsem vděčná každému, kdo mi pomohl. Tu pomoc teď chci poslat dalším mámám nedoušků.


Kateřina Světlíková

Ahoj, jmenuji se Kačka. Než přišel na svět Matyášek, strašně ráda jsem četla, chodila cvičit a běhat, chodila jsem ráda do společnosti a pracovala jsem jako účetní u jedné francouzské společnosti vyrábějící mléčné výrobky. Nelituji, že jsem se mnohého musela vzdát, jelikož mám úžasného, skoro dvouletého rošťáka Matyáška, kterému zachránili život na neonatologii U Apolináře. Všem jsem natolik vděčná za jeho život, že jsem se přidala k tomuto spolku, abychom spolu s dalšími maminkami pomohly zlepšovat život na apolinářské neonatologii.